مقالات

مهم‌ترین ویژگی‌های ماشین لباسشویی خوب(لوازم خانگی)

222222222222

مهم‌ترین ویژگی‌های ماشین لباسشویی خوب

ماشین لباسشویی یکی از مهم‌ترین لوازم خانکی است که به صورت مداوم در خانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین باید در هنگام خرید، مهم‌ترین ویژگی‌های ماشین لباسشویی خوب را دانست و با توجه به آن‌ها محصول مورد نظر را انتخاب کرد. در صورت انتخاب ماشین لباسشویی مناسب، می‌توان تا سال‌های سال و با خیالی راحت از آن، استفاده کرد.

از ویژگی‌های ماشین لباسشویی خوب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد

یکی از این نکات با اهمیت میزان مصرف انرژی دستگاه است که می‌توان با توجه به برچسب انرژی که بر روی آن قرار دارد این نکته را متوجه شد. لباسشویی‌هایی با مصرف انرژی A، +A و ++A بهترین گزینه‌های انتخابی از لحاظ مصرف انرژی هستند.

توجه به حجم محفظه لباسشویی از نکات دیگری است که باید آن را مد نظر قرار داد. این مورد باید با دقت زیادی بررسی شده و تعداد اعضای خانواده و میزان مصرف روزانه مورد توجه قرار بگیرد.

امکانات و تکنولوژی‌هایی که در لباسشویی به کار رفته است ممکن است برای بسیاری از افراد اهمیت داشته باشد. در نتیجه توجه به این مورد نیز ضروری است و می‌توان با جستجوی مدل مورد نظر در اینترنت و یا مشاوره گرفتن از فروشنده این موارد را متوجه شد.

برنامه‌های شست و شوی مختلفی در لباسشویی‌های متفاوت استفاده شده است. باید انواع این برنامه را بررسی کرده و یا توجه به نیاز خود محصولی که دارای برنامه‌های مورد نظر است را خریداری کرد.

در نهایت اصل یا تقلبی بودن دستگاه حتماً باید مورد بررسی قرار گیرد. توصیه می‌شود خرید لباسشویی خود را از مراکز معتبر و نمایندگی‌های مجاز تهیه کنید تا از اصل بودن آن مطمئن باشید.

انتخاب ماشین لباسشویی با توجه به ظرفیت

ماشین‌های لباسشویی در ظرفیت‌های متنوعی وجود دارند. ظرفیت‌های 5، 7، 8، 9، 10 و 12 کیلویی از جمله ظرفیت‌هایی است که در بازار وجود دارد و باید بر اساس میزان مصرف و تعداد اعضای خانواده اقدام به خرید دستگاه با ظرفیت متناسب نمود. در صورتی که خانواده‌ای پرجمعیت هستید و لباسشویی با ظرفیت کم خریداری نمایید، به دستگاه فشار زیادی وارد شده و آسیب جدی به موتور آن وارد می‌گردد. در ادامه مطلب به ظرفیت‌های مناسب لباسشویی با توجه به تعداد اعضای خانواده پرداخته شده است.

به یاد داشته باشید که اگر فرزند خردسال یا کودک در خانه دارید مطمئن باشید قفل کودک ماشین لباسشویی را فعال کردید تا برای فرزندتان خطری ایجاد نکند. ومسئله بعدی اینکه اگر به هردلیلی مشکلی برای ماشین لباسشویی شما ایجاد شد با نمایندگی پس از فروش ویا کسانی که متخصص و کاربلد هستند تماس بگیرید.

 

 

 

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *