بلاگ

قیمت محصولات دیپوینت

قیمت محصولات دیپوینت

بازار رقابت لوازم خانگی با توجه به تنوع بسیار بالایی از برندها، کیفیت ‌ها و قیمت ‌ها، امروزه به میدان جنگی تبدیل شده است که در آن هر برندی بتواند علاوه بر ارائه کیفیت مطلوب، به وضعیت اقتصادی خریدار نیز توجه ویژه داشته باشد.

از طرفی لوازم خانگی از آن دست وسایلی است که همواره تقاضا برای خرید آن وجود دارد. اما در شرایط فعلی کشور و وضعیت اقتصادی عموم جامعه، امکان خرید لوازم خانگی برای برخی وجود ندارد و یا خرید آن بسیار دشوار و پرچالش است.

لذا آشنایی با برندهای مختلف این امکان را به متقاضی می ‌دهد که در مورد کیفیت کالای مورد نظر خود اطلاعات لازم و کافی را کسب کند تا در نهایت بتواند با بررسی قیمت‌ ها، مناسب ‌ترین انتخاب را داشته باشد. هدف ما در این مقاله آشنایی شما با یک برند ایرانی و قیمت محصولات دیپوینت است.

 

برند دیپوینت و آشنایی با این برند

دیپوینت را اغلب به خاطر نام آن، برندی خارجی می ‌دانند؛ آن ‌هایی هم که از ایرانی بودن آن مطلع هستند، دیپوینت را به ‌عنوان یک برند نوپا تلقی می ‌کنند. اما دیپوینت یک برند ایرانی کهنه‌ کار و سرد و گرم چشیده روزگار است! اگر برند گلسان خاطرتان باشد، بهتر است بدانید دیپوینت امروز، همان گلسان دیروز است.

دیپوینت طی سال‌ های اخیر و در اواخر دهه 90، با هدف اشتغال ‌زایی و توسعه صنایع مربوط به لوازم خانگی تولید داخل، به ‌عنوان اولین شرکت دانش بنیان در زمینه تولید لوازم خانگی به ثبت رسید. پس از آن و با افتتاح مرکز نوآوری دیپوینت، این برند موفق به کارآفرینی پویا برای 500 شد و ظرفیت تولید خود را به 1500 دستگاه افزایش داد.

طی سال ‌های اخیر که کشور عزیزمان درگیر شرایط تحریم بوده است، شرکت دیپوینت سعی بر این داشته است تا باری از دوش هم‌ وطنان بردارد و با تولید یخچال و فریزرهای با کیفیت و البته بهبود آن ‌ها، پاسخگوی تمام انتظارات شهروندان از یک یخچال و فریزر کاملاً با کیفیت باشد و در عین حال، قیمت آن متناسب با وضعیت اقتصادی عموم افراد جامعه باشد.

قیمت محصولات دیپوینت در مقایسه با کیفیت آن ‌ها نه تنها مناسب است؛ بلکه گاهی کیفیت از قیمت پیشی می‌ گیرد. این موضوع به ‌صورت عمده به دو عامل مشتری ‌مداری برند دیپوینت و ایرانی بودن این برند وابسته است. از این جهت دیپوینت توانسته است اعتماد عمومی را برند خود جلب کند و فروش خود را نیز از همین طریق افزایش دهد. بنابراین می ‌توان دیپوینت را یک برند مشتری ‌مدار و البته پر فروش دانست.

 

تاریخچه دیپوینت

همان ‌طور که پیش ‌تر ذکر شد، دیپوینت یک برند با سابقه و البته خوش سابقه است که آغاز فعالیت این برند را می ‌توان از سال 1376 دانست. بیش از 30 سال پس از تولید اولین یخچال و فریزر در ایران، شرکت گلسان اولین یخچال و فریزر برند خود را در سال 76 تولید کرد.

البته شایان ذکر است که «گلسان»، به‌ عنوان نام تجاری شرکت گل آسای سرما انتخاب شده بود. پس از تولید اولین یخچال و فریزر از این برند، با توجه به کیفیت مطلوبی که این شرکت در تولید همان اولین محصول خود ارائه کرده بود، بسیار خوش درخشید و توجهات زیادی را به خود جلب کرد.

گلسان طی سال ‌های بعدی دامنه فعالیت و تولیدات خود را به سایر لوازم خانگی نیز گسترش داد و سیر صعودی فروش خود را با شیب بیشتری ادامه داد. با گذشت زمان طبعاً نیازها و انتظارات مردم از محصولات و کالاها تغییر می‌ یافت.

لذا گلسان با سنجش و درک دقیق و عمیق از تغییر انتظارات شهروندان از یخچال و فریزر، بر آن شد تا در تولید یخچال و فریزرهای این شرکت تغییراتی متناسب با نیازهای عمومی انجام دهد. از این رو نیروی انسانی خود را افزایش داد تا با یک تیر دو نشان زده باشد و بتواند با استفاده از نیروهای متخصص و زبده، گامی در جهت اشتغال ‌زایی بردارد.

این برند با بهره‌ گیری از دانش کارشناسان و متخصصان، توانست با مهندسی معکوس اولین یخچال و فریزر دوقلوی ایرانی را تولید و به بازار عرضه کند. این مورد گام بزرگی در مسیر موفقیت این برند بود. پس از گذشت مدتی، گلسان به دیپوینت تغییر نام یافت و حالا دیپوینت امروزی همان گلسان قدیمی است که نامش به گوش همه رسیده است و در بازار سرسخت رقابت برندهای لوازم خانگی، کماکان خوش می ‌درخشد.

این برند با استفاده از آخرین و به ‌روزترین تکنولوژی ‌های تولید در سطح بین ‌الملل و طراحی خلاقانه و بسیار مدرن، توانسته انتظارات شهروندان را به خوبی برآورده سازد و به بازارهای جهانی نیز راه پیدا کند. دیپوینت با کیفیتی که در محصولات و کالاهای تولیدی خود به خریدار ارائه می ‌دهد، حتی در رقابت با برندهای خارجی اغلب گوی سبقت را می ‌رباید و پیروز میدان می ‌شود؛ چرا که قیمت محصولات دیپوینت کاملاً در تناسب با کیفیت مطلوب آن است.

 

دیپوینت محصول تولیدی و تحت لیسانس کدام کشور است؟

طبق آنچه که تا به اینجای کار گفته شد، مفتخریم اعلام کنیم که دیپوینت یک برند کاملاً ایرانی است. این برند با تولید قطعات و ابزارهای مورد نیاز برای کالاهای خود و مونتاژ آن ‌ها در داخل کشور، استقلال خود را در تأمین نیازهایش نشان داده است.

این موضوع تأثیر مستقیمی بر روی قیمت محصولات دیپوینت دارد؛ چرا که با توجه به کاهش ارزش ریال، خرید کالاهایی با برند خارجی به لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه و البته برای اغلب مردم امکان ‌پذیر نیست و از این رو، خرید محصولات دیپوینت به‌ عنوان یک برند ایرانی برای عموم جامعه آسان‌ تر و مقرون به صرفه‌ تر به ‌نظر می ‌رسد. امتیاز دیگری که ایرانی بودن این برند دارد، این است که امکان خرید اقساطی برای شهروندان نیز فراهم شده است.

 

محصولات تولیدی دیپوینت

امروزه شرکت دیپوینت به ‌صورت تخصصی در تولید انواع یخچال و فریزر فعالیت می ‌کند و تنها محصولی که از این برند در بازار لوازم خانگی موجود است، یخچال و فریزر است. البته این به معنای کم‌ کاری دیپوینت نیست؛ بلکه این برند با تمرکز بر تولید یک نوع محصول، مدل‌ های بسیار مدرن و متنوعی را با استفاده از تکنولوژی ‌های پیشرفته جهان به بازار عرضه می ‌کند. قیمت محصولات دیپوینت که همگی یخچال و فریزر هستند نیز کاملاً در تناسب با کیفیت آن ‌هاست که این مهم، همواره متقاضی را به خرید و استفاده یخچال و فریزرهای دیپوینت ترغیب می ‌کند.

 

کیفیت محصولات دیپوینت

این برند با تأکید بر حفظ اعتماد و رضایت مشتری، همواره کوشیده است تا محصولات خود را متناسب با نیازها و انتظارات عموم جامعه به‌ روزرسانی کند. همچنین دیپوینت با درک صحیح و دقیقی که از شرایط فعلی اقتصادی حاکم بر جامعه دارد، در تلاش است تا قیمت محصولات دیپوینت را در محدوده ‌ای که برای شهروندان قابل دسترسی است نگه دارد.

جهت خرید یخچال و فریزر مناسب مواردی که متقاضی بررسی می‌ کند و به آن ‌ها اولویت می ‌دهد، در انتخاب نهایی وی تأثیر مستقیم و چشمگیری خواهد داشت. از عمده احتیاجاتی که در این مرحله توسط متقاضی مورد بررسی قرار می ‌گیرد می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

میزان فضای داخلی یخچال و فریزر چقدر است؟ سر و صدای موتور یخچال به‌ هنگام کار کردن آزار دهنده است یا صدای بسیار کمی دارد و ابداً شنیده نمی ‌شود؟ مصرف انرژی یخچال و فریزر در چه درجه ‌ای قرار دارد؟ تعداد کشوها و طبقات یخچال و فریزر چقدر است؟

آیا این یخچال و فریزر دارای یخ ‌ساز اتوماتیک است یا خیر؟ آیا خدمات پس از فروش و گارانتی شامل این برند از یخچال و فریزر می ‌شود؟ اسباب‌ کشی چقدر می ‌تواند به این یخچال و فریزر آسیب وارد کند؟ آیا این یخچال و فریزر به اندازه کافی جذابیت ظاهری دارد؟ آیا این یخچال و فریزر کاملاً مدرن است؟ آیا این یخچال و فریزر برای جهیزیه و آغاز زندگی مناسب است یا برای خانواده ‌هایی با تعداد اعضای بیشتر کاربرد دارد؟ و در نهایت آیا قیمت این یخچال و فریزر با بودجه ‌ای که برایش در نظر گرفته شده مطابقت دارد؟

برند دیپوینت به علت فعالیت تخصصی در زمینه تولید انواع مدل ‌های یخچال و فریزر، برای تمام این سؤالات پاسخ مناسب با نیاز متقاضی دارد و به قطع می ‌توان ادعا کرد امکان ندارد متقاضی به قصد خرید وارد فروشگاهی شود و با در نظر گرفتن تمام ترجیحات و انتظارات خود، نتواند از بین محصولات دیپوینت یک انتخاب منطبق بر نیازهای خود یکی را انتخاب کند! چرا که کیفیت این محصولات با دقت و حساسیت بالایی بررسی شده است و پس از اخذ انواع تأییدیه‌ های کیفی به بازار لوازم خانگی راه یافته ‌اند.

همچنین یخچال و فریزرهای دیپوینت با دارا بودن امکاناتی چون قفل کودک، سیستم گردش هوا، استفاده از کمپرسور اینورتر هوشمند، سیستم کنترل هوشمند، سیستم بدون برفک و استفاده از پنل‌ های LED لمسی در انواع مختلف تولیدات خود، مشتری را به خرید از این برند ترغیب می‌ کند.

 

قیمت محصولات دیپوینت

قیمت محصولات دیپوینت با توجه به اینکه صفر تا صد محصولات این برند در ایران تولید شده ‌اند، به نسبت برندهای خارجی بسیار ارزان ‌تر است. اما این اصل که امکانات بیشتر طبعاً هزینه بیشتری می ‌طلبد، به هیچ وجه قابل انکار نیست.

لذا مدل ‌هایی از محصولات دیپوینت به نسبت سایر محصولات این برند از قیمت بالاتری برخوردارند که البته با در نظر گرفتن کیفیت و امکاناتی که دارند، می ‌توان دریافت که به‌ صورت کاملاً منطقی قیمت‌ گذاری شده‌ اند. خودکفایی این برند در تولید و ارائه خدمات پس از فروش در سراسر کشور، شهروندان را به سمت خرید از این برند و پرداخت هزینه برای یک محصول ایرانی سوق داده است تا هدف حمایت از تولید داخلی نیز محقق شود.

 

انواع محصولات دیپوینت

طبق موارد عنوان شده در متن، دیپوینت تنها در زمینه تولید یخچال و فریزر فعالیت می ‌کند و انواع مدل‌ های یخچال و فریزر را تولید می ‌کند. قیمت محصولات دیپوینت نیز با توجه به اینکه این کالاها کاملاً تخصصی تولید و عرضه می ‌شوند، بسیار به ‌صرفه است. محصولات این برند در حالت کلی به یخچال و فریزرهای دوقلو و یخچال و فریزرهای دو درب تقسیم‌ بندی می ‌شوند که مدل ‌های متنوع و کارآیی‌ های متفاوتی دارند.

 

میزان رضایت مشتریان از برند دیپوینت

این برند طبق گفته مدیرانش، با هدف ایفای نقش تأثیرگذار و مفید در زمینه لوازم خانگی برقی از طریق تولید کالاهای با کیفیت جهت برطرف کردن آن دسته از نیازهای مشتریان که با گذر زمان مدام در حال تغییر است، شروع به فعالیت کرد و همواره با تأکید بر این هدف به فعالیت خود ادامه داد. ارتقای رضایتمندی کارکنان نیز از اهداف دیگر دیپوینت بوده است.

از طرفی می ‌دانیم که صفر تا صد محصولات تولیدی این برند ایرانی است و بنابراین قیمت محصولات دیپوینت به‌گونه‌ ای برای متقاضی ایرانی تعیین شده است که کاملاً قابلیت خرید برای اقشار مختلف را داشته باشد. تمام این موارد دست به دست هم داده‌ اند و از دیپوینت یک برند خوش ‌نام و معتمد برای ایرانیان ساخته ‌اند. مطالعه نظرات کاربران در تالارهای گفت ‌و گو و اعلام رضایت آن‌ ها از محصولات تولیدی این برند، مهر تأییدی بر رضایت بالای مشتریان از این برند است.

 

و در پایان…

در این مقاله سعی بر این داشتیم تا شما مخاطبان عزیز را بیشتر با یک برند ایرانی معتبر و قیمت محصولات دیپوینت آشنا کنیم تا توانسته باشیم در افزایش اطلاعات شما از این برند و یا کمک به انتخاب نهایی شما از میان محصولات دیپوینت، نقشی مفید و مؤثر ایفا کنیم.

خرید از یک برند ایرانی با کیفیت بالا و قیمت مناسب و گاهی حتی قیمت پایین، علاوه بر صرفه‌ جویی در هزینه‌ ها و خیال آسوده از بابت کارکرد و خدمات پس از فروش محصول، گامی مهم در حمایت از محصولات تولید داخل به شمار می ‌رود؛ چیزی که امروزه با توجه به کاهش موقعیت اشتغال، جامعه بسیار به آن نیازمند است.

آیا ما خرید از محصولات دیپوینت را پیشنهاد می‌ کنیم؟ با اطمینان و افتخار بله! چرا که در مقایسه تناسب کیفیت و قیمت با رقبای خارجی، دیپوینت پیروز قطعی خواهد بود و به اعتماد، خرید و آسایش مشتری خود احترام خواهد گذاشت تا رضایت هرچه بیشتر وی را جلب کند.

اگر به دنبال فروشگاهی مطمئن جهت خرید محصولات دیپوینت هستید، پیشنهاد ما به شما فروشگاه آنلاین دیجی مهر کالا است. این فروشگاه آنلاین با قرار دادن قیمت ‌های به ‌روز تمام محصولات دیپوینت، شما را از آخرین قیمت‌ ها مطلع می ‌سازد و همین موضوع می ‌تواند مانع از سردرگمی شما در تصمیم‌ گیری شود. خرید خوبی را از این فروشگاه برای شما آرزومندیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *