بلاگ

قیمت محصولات تورینو پلاس

قیمت محصولات تورینو پلاس

خانه همواره برای انسان مأمنی آرام تعریف شده است که می ‌توان در آن، فارغ از هرگونه دغدغه ‌ها و هیاهوی روزمرگی، در کنار اعضای خانواده آرامشی وصف ناپذیر را تجربه کرد. اما فارغ از روح آن، اجزا و ساختار خانه نیز در احساس مثبتی که به افراد حاضر در آن منتقل می ‌شود، نقش اساسی دارد که نمی ‌توان آن را انکار کرد.

آشپزخانه همواره به ‌عنوان نماد جاری بودن زندگی و گرم بودن فضای خانه شناخته شده است؛ لذا می ‌توان نقش آن را در خانه، از سایر اجزا پر رنگ ‌تر دانست. بنابراین لازم است در انتخاب وسایل آن نهایت دقت را به‌کار برد تا آرامش و آسایش اعضای خانواده بیش از پیش تأمین شود. هدف ما از این مقاله معرفی و بررسی قیمت محصولات تورینو پلاس است که صرفاً در حوزه وسایل آشپزخانه فعالیت می ‌کند.

 

معرفی برند تورینو پلاس

زندگی ‌های آپارتمانی چند سالی است که در جامعه ما جا خوش کرده است و شهروندان، بنا به ضرورت ‌های اجتماعی، ترجیحات شخصی و یا حتی شرایط اقتصادی زندگی در واحدهای آپارتمانی را انتخاب کرده ‌اند. بر این اساس برندهای لوازم خانگی نیز کوشیده ‌اند تا محصولات و کالاهای تولیدی خود را در قالب نیازها و انتظارات جدید شهروندان آپارتمان نشین به‌ روزرسانی کنند که تورینو پلاس یکی از همین برندهاست.

این برند ایرانی که تنها در حوزه محصولات توکار آشپزخانه و البته به ‌صورت تخصصی مشغول به فعالیت است، با درک صحیح و دقیق نیازهای شهروندان در شرایط آپارتمانی و محدودیت جا در آشپزخانه‌ های امروزی، بر آن شده است تا برخی کالاهای آشپزخانه را به‌ صورت توکار تولید و به بازار عرضه کند تا بتواند نگرانی افرادی که محدودیت در متراژ آشپرخانه دارد را برطرف نماید.

تولیدات تورینو پلاس البته تنها برای آپارتمان ‌نشین ‌ها نیست؛ بلکه هرکس به اهمیت آسایش بیشتر در آشپزخانه در عین ظاهری شیک و مدرن بودن آن پی برده است، به سراغ برند تورینو پلاس می ‌رود. علاوه بر این موارد، لوازم توکار در آشپزخانه روند نظافت را تسهیل و تسریع می‌ کنند و به آن ظاهری به دور از شلوغی و کاملاً آرام می ‌بخشند. البته از جمله وجوه تمایز این برند در لوازم توکار، قیمت محصولات تورینو پلاس است که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

 

تاریخچه تورینو پلاس

آغاز فعالیت تورینو پلاس به دهه 90 باز می‌ گردد؛ زمانی که این برند ایرانی اولین اجاق گاز صفحه ‌ای خود را در سال 1394 تولید و به بازار عرضه کرد. پس از استقبال بسیار مطلوب متقاضیان از این برند، تورینو پلاس به سرعت اقدام به گسترش فعالیت خود در راستای تولید سایر لوازم توکار آشپزخانه کرد و طولی نکشید که در فروش کالاهای تولیدی جدید خود نیز به موفقیت رسید.

در حالی که تقریباً یک دهه از آغاز فعالیت تورینو پلاس می ‌گذرد، این برد توانسته است با کیفیتی که در تناسب با قیمت محصولات تورینو پلاس ارائه می ‌دهد، توجه اغلب شهروندان را به خود جلب و آن ‌ها به خرید از این برند ترغیب کند.

 

کشور سازنده تورینو پلاس

با توجه به کیفیت بسیار بالا و قیمت محصولات تورینو پلاس که برای خرید اقشار مختلف جامعه کاملاً مناسب است، مفتخریم اعلام کنیم تورینو پلاس یک محصول کاملاً ایرانی است! شرکت تورینو پلاس با تولید صفر تا صد قطعات مورد نیاز جهت ساخت محصولات و کالاهای این برند و همچنین مونتاژ آن ‌ها در داخل کشور، یک برند ایرانی را تأسیس و پایه‌ گذاری کرده است که امروز همگان شاهد موفقیت و درخشش این برند در بازارهای لوازم آشپزخانه هستند.

 

تورینو پلاس چه محصولاتی را ارائه می ‌دهد؟

برند تورینو پلاس به ‌صورت تخصصی در تولید و عرضه محصولات توکار آشپزخانه فعالیت می ‌کند. بنابراین تنها محصولات موجود از این برند در بازار، کالاهای تو کار برای آشپزخانه هستند. کیفیت و قیمت محصولات تورینو پلاس در مقایسه با سایر برندهای آشپزخانه به‌ گونه ‌ای هستند که این برند را در چشم متقاضی جذاب ‌تر جلوه می ‌دهند.

محصولات تولیدی و عرضه شده تورینو پلاس در بازار لوازم آشپزخانه در حالت کلی به سه دسته: اجاق گاز توکار، هود توکار و سینک توکار طبقه ‌بندی می‌ شوند. البته هر کدام از این محصولات در مدل ‌های مختلف و متنوعی تولید و عرضه می‌ شوند که متقاضیان می ‌توانند به نسبت نیازها و فاکتورهای مورد نظر خود، از میان مدل ‌های این محصولات، کالای دلخواه خود را انتخاب کنند.

 

کیفیت محصولات تورینو پلاس و مزایای استفاده از آن

پیش از صحبت در مورد محصولات تورینو پلاس، بهتر است ابتدا نگاهی به مشخصات و علل استفاده از لوازم توکار آشپزخانه و مروری بر این موارد داشته باشیم. همان ‌طور که در ابتدای متن ذکر شد، عمده ‌ترین دلیل استفاده از محصولات توکار، استفاده بهینه از فضای آشپزخانه ‌هایی است که محدودیت متراژ دارند.

هر چه آشپزخانه دارای فضای مفید بیشتری باشد، آسایش و رضایت خاطر بیشتری را برای اعضای منزل فراهم می ‌کند. دلیل دیگر نیز تسریع و تسهیل پروسه نظافت آشپزخانه است که در افزایش سطح آسایش اعضای منزل تأثیر بسزایی دارد.

زیبایی ظاهری و جذابیت ‌های بصری را نیز می‌ توان از علل استفاده این دست لوازم دانست؛ چرا که بدون ایجاد شکاف، لوازم آشپزخانه به ‌صورت یک‌پارچه در کنار هم قرار می ‌گیرند و ظاهر بسیار شیک و مدرنی به آشپزخانه می ‌دهند.

همچنین با توجه به زلزله‌ خیز بودن اغلب مناطق میهن عزیزمان، ایجاد ایمنی بیشتر از جمله مواردی است که لازم است در ساختما‌ن ها به‌ صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد. لوازم توکار آشپزخانه با حذف خطر ریزش و آسیب به هنگام زلزله، امنیت بیشتری ایجاد می‌ کنند.

یکی از دغدغه ‌های اساسی خانواده‌ ها در تأمین و انتخاب لوازم آشپزخانه، امن بودن آن برای کودکان است که این مورد نیز توسط لوازم توکار حل شدنی است؛ چرا که کالاهایی که به ‌صورت توکار در آشپزخانه استفاده می ‌شوند، خطر آویزان شدن کودکان یا بازی کودکان با این لوازم را حذف و محیط امنی برای فرزندان خانواده ‌ها ایجاد می ‌کند.

اما در کنار این موارد، دسترسی آسان بزرگسالان به لوازم آشپزخانه باید به گونه‌ ای باشد که بتوانند به آسانی و با صرف انرژی کمتر، از این وسایل استفاده نمایند. اصطلاحاً باید لوازم آشپزخانه مطابق با ارگونومی بدن طراحی و تولید شود که عملکرد محصولات توکار، در این مورد نیز موفقیت ‌آمیز بوده است.

برند تورینو پلاس تمام این موارد را با درک صحیح و توجه ویژه به نیاز متقاضیان، در محصولات تولیدی خود رعایت کرده است که نتیجه آن در موفقیت این برند به وضوح قابل مشاهده است. کیفیتی که این برند با رعایت جزئیات موردنیاز متقاضیان ارائه می ‌دهد، اغلب بالاتر از قیمت محصولات تورینو پلاس برآورد می ‌شود. البته شایان ذکر است که قیمت محصولات توکار در حالت کلی صرفه اقتصادی بیشتری برای خریدار دارد.

 

معایب تولیدات برند تورینو پلاس

واضح است که محصولات و کالاهای تولیدی هر برند، در کنار تمام مزایایی که به متقاضی یا خریدار ارائه می ‌دهند، نقاط ضعفی نیز دارند. البته این مورد به این معنی نیست که شرکت تولید کننده در ساخت این محصول کوتاهی یا اهمال کاری کرده است؛ چرا که قطعاً تولید کننده همواره در حال تلاش برای رفع تمام نقاط ضعف کالای تولیدی خود است تا علاوه بر جلب رضایت کامل مشتری، بتواند سودآوری برند خود را نیز افزایش دهد و در واقع، معامله برد-برد داشته باشد.

برند تورینو پلاس نیز از این قاعده مستثنی نیست. پیش ‌تر به نقاط قوت و مزایای استفاده از کالاهای توکار آشپزخانه در برند تورینو پلاس اشاره کردیم. اما این محصولات نقاط ضعفی نیز دارند که از جمله آن ‌ها، می ‌توان تعمیر این کالاها را نام برد. در صورتی که کالای توکار آشپزخانه دچار نقص شود، تعمیر آن طبعاً دشوارتر از لوازم روکار خواهد بود.

مصرف انرژی لوازم آشپزخانه توکار نیز اندکی از سایر لوازم بیشتر است. بنابراین اگر میزان مصرف انرژی لوازم آشپزخانه برایتان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، بهتر است در مورد این گزینه مطالعه و تحقیقات بیشتری داشته باشید. هر چند مصرف انرژی لوازم روکار و سایر انواع کالاها تفاوت چندانی ندارد؛ اما بهتر است این نکته را بدانید و به آن توجه داشته باشید.

از دیگر نقاط ضعف محصولات توکار، عدم قابلیت جابجایی است. اگر خریدار پس از مدتی قصد تغییر دکوراسیون یا اسباب‌ کشی و نقل مکان داشته باشد، لازم است به فکر خرید وسایل جدید باشد؛ چرا که قابلیت جابجایی برای این دست لوازم وجود نخواهد داشت.

هر چند خرید این لوازم به لحاظ اقتصادی برای متقاضی مقرون به صرفه است، اما هزینه نصب آن عموماً بالاتر از لوازم روکار است که این مورد می ‌تواند نقطه ضعف لوازم توکار آشپزخانه محسوب شود. اما لازم به ذکر است که قیمت محصولات تورینو پلاس به‌ گونه ‌ای است که نگرانی شما را در این زمینه کاملاً برطرف می‌ کند.

 

قیمت محصولات تورینو پلاس

با توجه به قرار گرفتن ایران در شرایط تحریم و کاهش ارزش ریال و همچنین خروج برندهای خارجی از بازار لوازم خانگی ایران و ترک این بازار، عملاً خرید از این برندها و دسترسی به قطعات آن ‌ها برای هم ‌وطنان عزیزمان بسیار دشوار و گاهی حتی غیر ممکن شده است.

در این میان برندهای داخلی با تکیه بر اصول اخلاقی و با هدف مرتفع کردن نیاز ایرانیان، دست به کار شدند و برندهایی با کیفیت بسیار مطلوب و ارزش‌گذاری ریالی، سعی در جلب رضایت متقاضیان داشتند که البته بسیار هم موفق شدند و خوش درخشیدند. یکی از این برندهای داخلی، شرکت تورینو پلاس است که طبق آنچه عنوان شد، قدمت آن به یک دهه می ‌رسد.

تورینو پلاس به ‌عنوان یک برند کاملاً ایرانی، با تولید صفر تا صد محصولات و قطعات خود و مونتاژ آن ‌ها در داخل کشور، توانسته است متقاضیان را به خرید محصولات این برند ترغیب و تشویق کند. قیمت محصولات تورینو پلاس در مقایسه با کیفیت کالاهای عرضه شده توسط این برند بسیار معقول و حتی مقرون به صرفه به‌ نظر می‌‌ رسند.

 

رضایت مشتریان از کیفیت و قیمت محصولات تورینو پلاس

رضایت مشتری همواره به ‌عنوان بزرگترین سرمایه و دارایی یک برند شناخته شده است. بنابراین تولید کنندگان همیشه در جهت کسب بالاترین میزان رضایت مشتریان خود کوشیده‌ اند؛ چرا که بهترین و ایده ‌آل‌ ترین تبلیغ محصول توسط مشتری صورت می ‌گیرد که کالایی از برند مورد نظر را بخرد و در  طول زمان استفاده، از آن لذت ببرد.

برند ایرانی تورینو پلاس با درک صحیح از اهمیت این موضوع، همواره در جهت جلب رضایت مشتریان خود نهایت دقت و تمرکز خود را به‌کار برده است که از جمله این تلاش ‌ها، می ‌توان به تولید محصولات با کیفیت بسیار بالا و عرضه آن‌ها به بازار لوازم خانگی ایران اشاره کرد.

مورد دیگری که در جلب رضایت مشتری و جذب خریدار برای کالاهای تولیدی این برند نقش داشته است را می ‌توان قیمت محصولات تورینو پلاس دانست. ارزش‌ گذاری این برند بر روی محصولات تولیدی خود بسیار هوشمندانه، دقیق و کاملاً با در نظر گرفتن رعایت حال شرایط اقتصادی عموم جامعه است. تورینو پلاس نآآآآهتدنختئرینهتدزریستهزئو

از این طریق تواتسته است به محبوبیت خود در میان عموم جامعه بیفزاید.

 

و در پایان

آشنایی با لوازمی که در زندگی روزمره استفاده می ‌شوند و نبودشان ممکن است فعالیت ‌های روزمره را به چالش بکشد و یا ما را با دشواری روبرو کند، از جمله نیازهای جهان امروز محسوب می ‌شود. لوازم آشپزخانه دقیقاً از این دست وسایل محسوب می‌ شوند که کیفیت آن‌ها در تعیین میزان آسایش زندگی روزمره بسیار حائز اهمیت است. از طرف دیگر در حال حاضر عموم جامعه به لحاظ اقتصادی، شرایط اقتصادی شرایط چندان مطلوبی را تجربه نمی ‌کنند. همچنین اشتغال ‌زایی نیز در برخی صنایع و تخصص‌ ها با مشکلات جدی مواجه است.

واقعیت این است که امروزه مدرنیته و تمایل به استفاده از طرح‌ های به‌ روز در انتخاب لوازم خانگی و به‌ خصوص کالاهای مربوط به آشپزخانه نقش پر رنگی دارد. البته طرحی که بتواند آسایش خریدار را در کنار طراحی زیبا ارائه دهد، از امتیاز بالاتری برخوردار است.

با در نظر گرفتن تمامی این موارد، می ‌توان نتیجه گرفت نیاز و انتظار امروز جامعه ایران، کالاهایی با طراحی زیبا، با کیفیت و دارای قیمت مناسب است تا برای اقشار مختلف قابل دسترس باشد. تمام این موارد را یک برند ایرانی برای متقاضیان فراهم آورده است! کیفیت و قسمت محصولات تورینو پلاس به‌ گونه ‌ای است که هر خریداری را راضی به خانه بر می‌ گرداند. همچنین شما با خرید از این برند می ‌توانید قدمی در جهت حمایت از تولیدات داخل و رشد اشتغال ‌زایی بردارید.

در این راستا، فروشگاه اینترنتی دیجی مهر کالا می ‌تواند شما را در خرید محصولات برند تورینو پلاس راهنمایی کند و امتیازات ویژه‌ ای برای مشتریان خود قائل شود. شما می ‌توانید با مراجعه به سایت این فروشگاه اینترنتی، از آخرین و به ‌روزترین قیمت محصولات تورینو پلاس مطلع شوید و آن ‌ها را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی دیجی مهر کالا تهیه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *