بلاگ

قیمت محصولات بست

قیمت محصولات بست

امروزه افزایش دغدغه‌ های روزمره در زندگی افراد و همچنین افزایش سطح توقع از کیفیت زندگی، زمان کمتری را برای رسیدگی به امور خانه باقی می ‌گذارد. اما با پیشرفت علم، تکنولوژی به کمک افراد آمده است. استفاده از تکنولوژی‌ های به ‌روز علاوه بر استفاده بهینه از زمان، مرتفع شدن انتظارات افراد را با کیفیتی مطلوب در پی داشته است. لوازم خانگی را می ‌توان یکی از دستاوردهای تکونولوژی دانست که توانسته است در خدمت انسان قرار گیرد و در زندگی روزمره وی، تأثیر بسیار بالایی داشته باشد.

بنابراین آشنایی با برندهای لوازم خانگی یکی از الزامات محسوب می ‌شود. چرا که نیاز و تقاضا برای عرضه و خرید این دست از کالاها  همواره وجود دارد. در این مقاله قصد داریم شما را با برند بست آشنا کنیم و اطلاعاتی در رابطه با این برند، تاریخچه آن، کالاهایی که تولید و عرضه می ‌کند، کیفیت و قیمت محصولات بست در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. برای شناخت بیشتر برند لوازم خانگی بست، تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

 

معرفی برند بست

بست برندی است که نام آن در طی سال‌ های اخیر در کنار برندهای تولید و عرضه ‌کننده لوازم خانگی قرار گرفته است. این برند که یکی از زیر مجموعه ‌های گروه صنعتی انتخاب است و در کارخانه اسنوا تولید می ‌شود، به‌ عنوان یک برند ایرانی شناخته شده است.

در مقایسه کیفیت و قیمت محصولات بست می ‌توان گفت تقابل این دو فاکتور به گونه ‌ای است که محصولات تولید شده این برند، در رقابت با محصولات مشابه خارجی پیشی گرفته ‌اند. چرا که کیفیت آن در مقایسه با قیمت محصولات بست، کاملاً در تناسب است و گاهی حتی می ‌توان در مورد بالاتر بودن کیفیت به نسبت قیمت نیز مدعی شد.

این برند با تکیه بر اصل مشتری ‌مداری، کالاهای خود را درخور یک خانواده ایرانی تولید می‌ کند؛ به‌ گونه ‌ای که این محصولات در چرخه طولانی مصرف برای خریداران باقی می ‌مانند. همچنین برند بست با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی شهروندان ایرانی، محصولاتش را به ‌صورت اقتصادی تولید می‌ کند. اما نکته قابل توجه آن است که اقتصادی بودن این محصولات نه تنها از کیفیت کالاها نکاسته، بلکه کیفیت آن در مقایسه با قیمت مناسب، بسیار مطلوب و مورد رضایت مشتریان قرار گرفته است.

برند بست به ‌عنوان یک برند ایرانی توانسته است در سال‌ های فعالیت خود، توجه متقاضیان بازار لوازم خانگی را به خود جلب کند. همچنین با جلب رضایت خریداران و مشتریان این برند، می ‌توان این برند را به ‌عنوان یک برند ملی موفق دانست. لازم به ذکر است که تأثیر خدمات پس از فروش نیز در جلب این میزان رضایت عمومی قابل انکار نیست.

 

تاریخچه برند بست

تولد و شروع به کار برند بست را می ‌توان سال 1387 در شهر اصفهان دانست. این برند که به ‌عنوان یکی از زیر مجموعه ‌های گروه صنعتی انتخاب، با استفاده از تجربیات برند اسنوا و بهره‌ گیری از دانش متخصصان آن شروع به فعالیت کرد. از آغاز فعالیت این برند تا کنون، تمام محصولات آن در کارخانجات اسنوا تولید می ‌شود.

این برند با تأکید بر کیفیت محصولات خود و توسعه و افزایش این فاکتور، قیمت کالاهای خود را نیز در بازه‌ ای مناسب برای خرید ایرانیان حفظ کند. چرا که مدیران این برند معتقدند کیفیت، دوام و سادگی در کنار قیمت مناسب و مقرون به صرفه، همان چیزی است که خانواده ایرانی شایسته آن است. بنابراین برند بست همواره می ‌کوشد تا با بهره‌ گیری از دانش جوانان متخصص ایرانی، علاوه بر ایجاد فرصت ‌های شغلی، کیفیتی مطلوب را در کنار قیمت مناسب، برای خانواده‌ های ایرانی به ارمغان آورد.

طی سال ‌های گذشته، خروج برندهای خارجی به علت اجرای تحریم ‌ها علیه کشور عزیزمان، فرصت را برای عرض اندام برندهای داخلی مهیا کرد. در این میان، برند بست توانست با کسب عناوینی همچون دریافت 13 دوره متوالی گواهینامه و 11 دوره متوالی تندیس طلایی عالی ‌ترین نشان رعایت حقوق مصرف کننده بدرخشد.

همچنین این برند با اشتغال ‌زایی برای چند هزار نفر و ایجاد نمایندگی ‌های فعال، توانست قدمی در راستای توسعه فرصت ‌های شغلی در کشور بردارد. ارائه کیفیت بالا در کنار قیمت محصولات بست و البته خدمات پس از فروش مطلوب، این برند را به برندی محبوب تبدیل کرده است.

 

کشور سازنده برند بست

همان ‌طور که ذکر شد، برند بست یکی از زیر مجموعه ‌های گروه صنعتی انتخاب است. همچنین محصولات این برند در کارخانجات اسنوا تولید و مونتاژ می ‌شوند. بنابراین این برند را با افتخار می ‌توان یک برند ایرانی دانست. چرا که قطعات آن در کشور عزیزمان تولید می ‌شوند و مونتاژ آن ‌ها نیز در ایران انجام می ‌گیرد.

باور برخی افراد درباره برندهای ایرانی این است که این محصولات انتظارات آن ‌ها را برآورده نمی‌ کند؛ در واقع این کالاهت را از کیفیت لازم و کافی برخوردار نمی ‌دانند. اما کیفیت و قیمت محصولات بست به‌ عنوان یکی برند موفق ایرانی، به اندازه‌ ای است که می‌ تواند خلاف این ادعا را با قدرت ثابت کند.

 

محصولات ارائه شده از برند بست

برند بست به ‌عنوان یک برند ایرانی، تولید و عرضه کننده لوازم خانگی به بازار است. این برند با نیازسنجی دقیق و توجه به انتظارات شهروندان از لوازم خانگی، توانسته است محصولات مختلفی را تولید کند که از کیفیت بالایی برخوردارند.

تناسب کیفیت مطلوب در کنار قیمت محصولات بست، شرایطی را فراهم کرده است که امکان خرید و استفاده از کالاهای دارای این برند، برای تمام اقشار جامعه مقدور و میسر است. کالاهای تولید و عرضه شده از برند بست به بازار لوازم به شرح زیر هستند:

  • تلویزیون (در انواع: 32 اینچ HD، 40 اینچ Full HD و 43 اینچ Full HD)
  • ماشین لباسشویی (در ظرفیت ‌های 5، 6، 7 و 8 کیلوگرم با مدل ‌ها و کارکردهای مختلف)
  • اجاق گاز (5 شعله دارای فر و در مدل‌ های مختلف)
  • جارو برقی (سطلی و معمولی در مدل‌ های متفاوت)
  • یخچال و فریزر (در انواع: یخچال فریزر بالا، یخچال تک در، فریزر تک در، یخچال فریزر پایین و یخچال و فریزر دوقلو که هرکدام از این موارد، در مدل ‌های مختلفی تولید و عرضه شده ‌اند.)

 

کیفیت محصولات بست؛ مزایا و معایب

با توجه به موارد ذکر شده، می ‌دانیم که این برند با استفاده از تجربیات برند اسنوا فعالیت خود را آغاز کرد. بنابراین ایرادات اولیه ‌ای را که هر محصولی در ابتدای فعالیت می ‌تواند داشته باشد، نداشته است. همچنین با توجه به اینکه بست یکی از زیر مجموعه ‌های گروه صنعتی انتخاب است، می ‌توان مدعی شد که رویکردهای مشترکی با اهداف این گروه دارد. از جمله این رویکردها، ارائه کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب و قابل پرداخت برای خانواده‌ های ایرانی است.

برند بست با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی شهروندان ایرانی، خود را متعهد به انجام صحیح مسئولیت تولید می ‌داند. از دیگر مواردی که این برند به ‌عنوان یک برند محبوب معرفی می ‌کند، کیفیت بالای کالاهای تولید شده نسبت به قیمت محصولات بست است. در واقع قیمت مناسب تولیدات این برند، به هیچ عنوان کاهش کیفیت محصولات را در پی نداشته است و کیفیت محصولات بست کماکان در اوج محبوبیت می ‌درخشد.

محصولات برند بست در مورد گرید مصرف انرژی نیز در رده محصولات بسیار کم مصرف قرار می‌ گیرند. از همین جهت می ‌توان مدعی شد استفاده از محصولات این برند در صرفه ‌جویی مصرف برق نیز مؤثر است. همچنین با توجه به استفاده از قطعاتی که در داخل تولید و مونتاژ می ‌شوند، قیمت محصولات بست در مقایسه با کیفیت آن‌ ها بسیار مقرون به صرفه ‌تر است. در واقع کیفیت این محصولات در سطح بالاتری نسبت به قیمتشان قرار دارد.

علاوه بر تمام این موارد، این برند داخلی با بهره ‌گیری از دانش متخصصان داخلی توانسته است علاوه بر ایجاد بستر مناسب برای اشتغال جوانان، انتظارات و نیازهای شهروندان ایرانی را نیز بهتر شناسایی کند. از همین جهت در رفع این نیازها و پاسخگویی به این انتظارات، عملکردی بسیار فراتر از حد انتظار داشته است. بنابراین خود را به‌ عنوان یک برند محبوب تبدیل شده که در جهت رشد اقتصادی جامعه ایرانی و شهروندان آن گام بر می ‌دارد.

همچنین ارائه خدمات پس از فروش با سطح کیفی بالا نیز یکی از فاکتورهایی است که می ‌تواند در تعیین کیفیت محصول و در نتیجه، رضایت مشتری تأثیر چشمگیری داشته باشد. برند بست در این زمینه نیز عملکرد بسیار مطلوبی از خود ارائه داده است.

این برند با دارا بودن چندین نمایندگی فعال که تقریباً می ‌توان گفت در تمام شهرهای میهن عزیزمان فعالیت دارند، خدمات پس از فروش را با کیفیتی درخشان ارائه می‌ دهد. البته لازم به ذکر است که رضایت بالای مشتریان از محصولات تولید شده توسط این برند، مهر تأیید دیگری بر کیفیت کالاهای بست است.

 

قیمت محصولات بست

طبق تمام مواردی که ذکر شد، امروز بست یک محصول ایرانی با کیفیت شناخته می ‌شود. بست یکی از زیر مجموعه‌ های گروه صنعتی انتخاب است. از این جهت تمام قطعات لازم و مورد استفاده برای تولید کالاهای این برند در داخل کشور و در کارخانجات اسنوا تولید می ‌شوند.

این موضوع از بین رفتن هزینه ‌های ارزی در تهیه قطعات و تجهیزات کالاهای تولیدی بست را در پی داشته است. بدیهی است که این موضوع می ‌تواند تأثیر بسیار زیادی در کاهش قیمت تمام شده محصولات تولیدی بست داشته باشد.

از طرف دیگر مونتاژ این قطعات نیز در داخل کشور انجام می ‌شود که این مورد نیز نقش بسزایی در تعیین قیمت نهایی محصولات بست خواهد داشت. همچنین طراحی صفر تا صدی مراحل تولید و مونتاژ قطعات نیز توسط متخصصان و مهندسان کارآزموده و مجرب انجام می ‌شود و تمام مراحل تولید، بر اساس هزینه ‌های ریالی پیش می ‌روند. با توجه به قرارگیری کشور عزیزمان در شرایط تحریم، طبعاً تولید با هزینه ‌های ارزی موجب محاسبه قیمت محصول بر اساس قیمت ارز خواهد بود.

اما مراحل تولید محصولات بست به‌ عنوان یک برند ایرانی، هزینه ‌های ارزی کاملاً حذف شده ‌اند. در واقع این برند تنها با اتکا به علم و دانش متخصصان ایرانی، پس از تولید و مونتاژ قطعات خود، کالاهای مورد نظر را تولید و سپس تولیدات خود را به بازار لوازم خانگی عرضه می ‌کند. بنابراین کالاهای این برند تنها بر اساس ریال قیمت ‌گذاری می‌ شوند.

این موضوع تأثیر بسیاری در قیمت نهایی محصول خواهد داشت و آن را تقلیل خواهد داد. کاهش قیمت تمام شده نیز جلب توجه متقاضیان بازار را در پی دارد و متقاضی را برای خرید از این برند ترغیب خواهد کرد. در واقع قیمت محصولات بست به گونه ‌ای است که امکان خرید آن برای تمام اقشار جامعه میسر است.

 

رضایت مشتریان از برند بست

با توجه به بازار محصولات این برند می ‌توان مدعی شد که کیفیت و قیمت محصولات بست توانسته است رضایت مشتریان را در سطح بالایی جلب کند. میزان توجه و دقت برند بست به انتظارات شهروندان ایرانی بسیار بالاست. چرا که خود را متعهد به تولید کالاهایی می ‌داند که شایستگی استفاده توسط خانواده ایرانی را داشته باشد. همچنین گام برداشتن در راستای افزایش کیفیت تولیدات ملی و ایجاد بسترهای شغلی و اشتغال‌ زایی برای جوانان، از آرمان‌ های مهم این برند است.

از این جهت این برند با بهره‌ گیری از دانش متخصصان ایرانی، توانسته است با ارائه کیفیت مطلوب در کنار قیمت مناسب، انتظارات خریداران را مرتفع کند و به نیازهای مشتریان پاسخ دهد. همچنین با ایجاد اشتغال و کمک به افزایش سطح دانش بومی، در محقق ساختن آرمان‌ های خود کوشیده است. بنابراین علاوه بر رضایت مشتریان از خرید محصولات برند بست، ایرانیان این برند را به‌ عنوان برندی محبوب از جهت ایجاد اشتغال می ‌دانند.

 

و در پایان

در این مقاله به معرفی، تاریخچه، انواع محصولات، کیفیت و قیمت محصولات بست پرداختیم. همچنین رضایت مشتریان را از این برند بررسی کردیم و کوشیدیم اطلاعات شما عزیزان را در مورد برند ایرانی و محبوب بست افزایش دهیم و چرا که معتقدیم لوازم خانگی به ‌عنوان یک نیاز همیشگی برای زندگی این عصر است. از این جهت لازم است اطلاعات افراد در زمینه این لوازم و برندهای تولید و عرضه کننده آن کامل باشد تا متقاضی به هنگام خرید دچار سردرگمی نشود.

ما در فروشگاه اینترنتی دیجی مهر کالا با اطلاع رسانی از آخرین و به‌ روزترین قیمت ‌های لوازم خانگی، می‌ توانیم شما را از قیمت ‌های روز کالاها مطلع کنیم. کالاهای برند بست نیز از این قاعده مستثنی نیستند. شما می ‌توانید با مراجعه به سایت فروشگاه دیجی مهر کالا، محصولات برند بست را با مناسب ‌ترین قیمت ممکن در بازار لوازم خانگی تهیه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *